Spektakle


A
Adamczyk Maciej, Pięknie Ładnie
Adamczyk Wojciech, Lepiej już było... (Welfarewell)
Adamczyk Wojciech, Najdroższy
Atzmon-Wircer Shmuel, Miasteczko Kasrylewka
Augustynowicz Anna, Ślub
Awerbuch Motty, Głowa pełna ptaków


B
Babicki Mariusz, Jaworski Wojciech, Potok
Bajon Filip, Dożywocie
Batyra Sławomir, Rewolucja Balonowa
Biernacki Adam, Rozkłady jazdy
Biziuk Agata, Karczewski Michał, Wo(ja)czek
Blecharz Wojtek, SOUNDWORK
Bogajewska Małgorzata, Tato
Bogomołow Konstantin, Płatonow
Bończak Jerzy, Hotel Westminster
Borczuch Michał, Zew Cthulhu
Borowski Piotr, Dead Line
Bradecki Tadeusz, Sługa dwóch panów
Brzyk Remigiusz, Koń, kobieta i kanarek
Brzyk Remigiusz, Siódemka
Bubień Andrzej, Ożenek
Bubień Andrzej, Wujaszek Wania
Budzyk Szymon Hieronim, Jan Maciej Karol Wścieklica
Bukowski Beniamin, Wdowy. Na pełnym morzu
Bukowski Beniamin, Zofia
Bzdyl Leszek, Niezatańczone tango


C
Castellano Giovanny, Trzej Muszkieterowie
Chartkou Zmicer, Kury
Chotkowski Łukasz, Strachu NIE MA
Chouinard Marie, bODY_rEMIX/gOLDBERG_vARIATIONS
Chrapkiewicz Grzegorz, Imię
Chrapkiewicz Grzegorz, Kobiety bez znaczenia
Cywińska Izabella, ...coś jeszcze musiało być


D
Deszcz Katarzyna, Bizon (American Buffalo)
Domalik Andrzej, Boska!
Duda-Gracz Agata, Mary Stuart
Duda-Gracz Agata, Ojciec
Dziemidok Rafał, Pocałunek kobiety pająka


E
Eilat Yoni, The Kishka Monologues
Engelmajer Magdalena, Turkiewicz Szymon, Transemocje
Englert Jan, Pelikan. Zabawa z ogniem
Englert Maciej, Hamlet
Englert Maciej, Niepoprawni (Fantazy)


Fijewska-Zdanowska Natalia, Artysta
Fijewska-Zdanowska Natalia, Córka
Fijewska-Zdanowska Natalia, Draka
Fijewska-Zdanowska Natalia, Gabinet
Foulkes David, I love you
Frljić Oliver, Klątwa


G
Gańczarczyk Iga, Piccolo Coro dell'Europa
Garbaczewski Krzysztof, Chłopi
Garbaczewski Krzysztof, Hamlet
Garbaczewski Krzysztof, Kosmos
Garbaczewski Krzysztof, Kronos
Garbaczewski Krzysztof, Robert Robur
Garbaczewski Krzysztof, Wyzwolenie
Gąsiorowska Roma, Partum Pia, Urbański Wojtek, Płyń
Głomb Jacek, Car Samozwaniec
Głuch-Klucznik Aneta, Cesarz
Gorzkowski Igor, Idiota
Grabowski Mikołaj, Mokradełko
Groszyńska Aneta, Głód
Groszyńska Aneta, Sex, drugs & rock'n'roll
Grupa AnonyMMous.org, What The Fuck!? (WTF!?)
Grzelka Jarosław, Tajna misja




I


J
Janda Krystyna, Matki i synowie
Jarzyna Grzegorz, G.E.N
Jarzyna Grzegorz, Iwona, księżniczka Burgunda
Jasiński Krzysztof, Rewizor
Jasiński Krzysztof, Spowiedź chuligana. Jesienin


K
Kalita Marek, Popławska Aleksandra, Dogville
Kalita Marek, Popławska Aleksandra, Noc żywych Żydów
Karasińska Anna, Ewelina płacze
Kasprzak Jakub, Trzej muszkieterowie
Kazimierczuk Katarzyna, Obsesja
Kempa Iwona, Ojciec
Kępczyński Wojciech, Pięć ostatnich lat
Kilian Jarosław, Mąż i żona
Kirsz Karolina, One same
Kirsz Karolina, Szosza
Klata Jan, Oresteja
Klata Jan, Król Ubu
Kleczewska Maja, Dybuk
Kleczewska Maja, ICOIDI
Kleczewska Maja, Szczury
Klijnstra Redbad, Matko jedyna
Konina Tomasz, Szalone nożyczki
Kopiec Daria, Mater Dolorosa
Korczakowska Natalia, Berlin Alexanderplatz
Korczakowska Natalia, Wyznawca
Korin Eugeniusz, Central Park West
Korin Eugeniusz, Miłość w Saybrook
Koršunovas Oskaras, Miarka za miarkę
Koršunovas Oskaras, Nasza klasa
Kościelniak Wojciech, Kariera Nikodema Dyzmy
Kościelniak Wojciech, PIBLOKTOQ, piosenki Marii Peszek
Kuna Iza, Zabawa
Kurzawa Piotr, Plaża
Kwieciński Michał, Belfer

L
Leszczyński Tomasz, +1
Loga-Skarczewski Wiktor, Ożenek
Lubaszenko Olaf, Ludzie inteligentni
Lupa Krystian, Plac Bohaterów
Lupa Krystian, Wycinka. Holzfallen


M
Majczak Andrzej, Czarujący korowód
Majczak Andrzej, Kartoteka
Majewski Sebastian, W kwestii zwycięstwa
Malajkat Wojciech, Klub Hipochondryków
Marchwiński Janusz, Wężowisko
Marciniak Ewelina, Śmierć i dziewczyna
Mariotti Monika, Artur Kot, Spaghetti Poloneze
Matusz Rafał, Makbet
Michalak Dorota, Wolny Marcin, Boski smród klajstru
Michno Stanisław, Dziennik duszy Jana XXIII
Michno Stanisław, Antygona
Michno Stanisław, Aktor według Tadeusza Kantora
Michno Stanisław, Żabka
Miedziewski Stanisław, Ja, Maria
Miedziewski Stanisław, Od przodu i od tyłu
Miernik Bartłomiej, Marzenie Nataszy
Miklasz Magdalena, Alicja w Krainie Czarów
Mikołajczyk Mikołaj, ŁoMatko!
Miśkiewicz Paweł, Idiota
Miśkiewicz Paweł, Podopieczni
Morau Marcos, Edvard
Moreira Leonardo, Wiosna
Mundruczko Kornel, Nietoperz


N
Najbor Krzysztof, Przezroczyste zero
Naturski Jan, Vladimir
Nejman Andrzej, Czego nie widać
Nejman Andrzej, Medium
Nekrošius Eimuntas, Dziady
Nowicka Ana, Martwe wesele


O
Orzechowski Adam, Broniewski


P
Papis Jacek, Pociąg
Passini Paweł, Matki
Peschke Anna, Ogród Elzy
Pasieczny Marek, Boże mój!
Peszek Jan (wsp. Cezary Tomaszewski), Jan Peszek. Podwójne solo
Pietrowiak Ewelina, Cabaret
Pluskota Krzysztof, Raj
Płoszajska Agnieszka, Jutro będzie za późno
Podstawny Maciej, Synek
Podstawny Maciej, Skowyt
Poniedziałek Jacek, Bydło
Poniedziałek Jacek, Kto się boi Virginii Woolf?
Poniedziałek Jacek, Osama bohater
Poniedziałek Jacek, Szklana menażeria
Porcari Karolina, Zła Matka
Pszoniak Wojciech, Nasze żony


R
Ratajczak Piotr, Tato nie wraca
Rejtner Monika, Tata wiesza się w lesie
Ringler Natalie, Bent
 Ringler Natalie, Harper
Rodowicz Tomasz, Szczelina
Ross Yana, Jezioro
Ross Yana, Koncert życzeń
Roszkowski Jakub, Wesele
Rozhin Andrzej, Kiedy kota nie ma...
Rubin Wiktor, Caryca Katarzyna
Rubin Wiktor, Sprawa Gorgonowej
Rutkowski Rafał, Quo Vadis
Rychcik Radosław, Utalentowany pan Ripley


S
Sadowski Andrzej, Fly with Christina
Sadowski Oskar, Narkotyki
Sajnuk Adam, Ceremonie zimowe
Sajnuk Adam, Chodź ze mną do łóżka
Sapryk Tomasz, Lekko nie będzie
Sedlar Dominik, Anne Frank
Seweryn Andrzej, Irydion
Seweryn Maria, Ślad
Schilling Árpád, Looser
Schwalbe Greg, Spowiedź masochisty
Siegoczyński Michał, Hollywood
Sieklucki Piotr, Tu Wolna Europa
Sieklucki Piotr, Lubiewo
Sławiński Marcin, Godzinka spokoju
Sławiński Marcin, Szabasowa dziewczyna
Sławiński Marcin, Sztuka
Sławiński Marcin, Ślub doskonały
Smolar Anna, Aktorzy Żydowscy
Spišák Ondrej, Historia Jakuba
Strzępka Monika, nie-boska-komedia. WSZYSTKO POWIEM BOGU!
Strzępka Monika, Triumf woli
Studniak Cezi, Dziecię Starego Miasta
Stuhr Jerzy, Na czworakach
Suchocka Bożena, Dziewczynki
Szafrański Tomasz, Przez park na bosaka
Szczepanek Tomasz, Wielka wygrana
Szekalski Krzysztof, Samospalenie
Szumiec Paweł, Hotel Babilon
Szurmiej Jan, Szurmiej Dawid, Baby, ach te baby...
Szurmiej Jan, George & Ira Gershwin
Szurmiej Jan, Skrzypek na dachu
Szymor Dariusz, Przebudzenie Wiosny


Ś
Śmigasiewicz Waldemar, Awantura w Chioggi
Świątek Paweł, Książe Niezłomny
Świątek Paweł, Paw Królowej


T
TAMTAM objektentheater, Herosi z żelaza i inni…
Teatr Montownia, Teatr Papahema, Calineczka dla dorosłych
Teatr Porywacze Ciał, Partytury rzeczywistości
Teatr Strefa Otwarta, projekt: Anna Rakowska i Piotr Miszteli, H(2)O
Tencer Gołda, Dla mnie bomba
Tumidajski Jarosław, Bucharest Calling
Tumidajski Jarosław, Czas barbarzyńców
Turkiewicz Szymon, Strefa komfortu
Twarkowski Łukasz, Akropolis
Tworus Arek, Jaskinia


U
Urbański Wojciech, Zabójca


W
Walczak Marek, Seks, prochy i rock&roll
Waligórski Piotr, Kochanowo i okolice
Warlikowski Krzysztof, Kabaret Warszawski
Warlikowski Krzysztof, Francuzi
Wawrzecki Paweł, Kłamstewka
Weltschek Adolf, Przemiany
Wierzchowski Anatol, Koniec
Wiśniewski Grzegorz, Kamień
Wiśniewski Janusz, Dziewice i mężatki
Wiśniewski Janusz, Nos
Wojtyszko Adam, Wojtyszko Maciej, Kandyd, czyli optymizm
Wojtyszko Maciej, Marienbad
Wojtyszko Maciej, Pieśń nad pieśniami
Wons Jakub, Pewniak
Wyrypajew Iwan, Słoneczna linia
Wyskoczyl Ewa, Jasieński
Wysocka Barbara, Juliusz Cezar
Wyszomirski Bartłomiej, Wszystko o mężczyznach

V
Vedral Iwo, Słodka Fibi
Villqist Ingmar, Lot nad kukułczym gniazdem

Z
Zadara Michał, Chopin bez fortepianu
Zadara Michał, Lilla Weneda
Zadara Michał, Matka Courage i jej dzieci
Zadara Michał, Odprawa posłów greckich
Zaleski Łukasz, Spowiedź szaleńca
Zaorski Janusz, Danuta W.
Zdrada Joanna, Rok Ryszarda
Ziemilski Wojtek, Come Together
Zoń Jerzy, Chór sierot
Zubrzycki Jakub, Vladimir

Ż
Żakowski Dawid, Badania solarystyczne 2.0
Żynel Maria, Ćwiczenia stylistyczne

YouTube